Jeśli wybierając drukarnię offsetową kierujesz się przede wszystkim jakością wykonania, trwałością efektów i możliwością zamówienia niestandardowych rozwiązań, zajrzyj do introligatorni w Poznaniu. O standardzie wykonywanych usług - druku akcydensowego oraz złożonych prac introligatorskich - świadczą choćby liczne zdobyte na całym świecie nagrody. Popularność zdobyliśmy dzięki wykonaniu przepięknych opraw książkowych. W ofercie mamy także standardowe usługi, jak kalendarze, ulotki, wizytówki czy plakaty.

 

Najlepszy sposób na rozreklamowanie swojej działalności to plakaty. Tradycja rozwieszania plakatów sięga dwudziestolecia międzywojennego, dlatego warto, by skorzystali Państwo z naszych profesjonalnych usług drukarskich. Dzięki nim uzyskają Państwo najwyższą możliwą jakość w niezwykle atrakcyjnych cenach. Lublin będzie zachwycony Państwa materiałami reklamowymi dzięki pracy naszych doświadczonych pracowników!

 

Proponujemy produkty, które są największym dostępnym formatem outdooru reklamowego. Udostępniamy billboardy nie tylko na terenie Warszawy, ponieważ możemy umieścić je praktycznie w każdym miejscu w kraju. Najczęściej jednak robimy to tam, gdzie występuje wysokie natężenie ruchu, po to, aby Twoją reklamę mogło zobaczyło jak najwięcej osób.

 

Profesjonalny marketing, to dobrze wykonany i atrakcyjny marketing. Dlatego też powstała bydgoska agencja reklamowa - Formedia - aby mogli się państwo cieszyć skutecznością działań promocyjnych. Pomożemy państwu w wykreowaniu atrakcyjnego dla rynku wizerunku marki. Dzięki naszej pracy stworzą państwo logotyp lub odświeżą jego wartość. Pragniemy, aby w ten sposób mogli się państwo na stałe zapisać w świadomości odbiorców. Wykonamy również zlecenia w zakresie druku wielkoformatowego oraz materiałów promocyjnych.

 

Doskonałym przykładem skutecznej reklamy w ostatnich czasach są m.in. litery świetlne 3D. Każdy z nas zwraca uwagę na świecące, przyciągające wzrok elementy. Właśnie dlatego świecące napisy charakteryzują się tak wysoką skutecznością. Jeżeli są Państwo zainteresowani taką formą reklamy - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Druk wielkoformatowy na bardzo zróżnicowanych materiałach, jest to metoda bardzo szybka, wydajna i oszczędna, jeśli chodzi o koszty, sprawdza się doskonale nie tylko w przypadku dużych nadruków (napisy i grafika), takich jak typowy druk wielkoformatowy, ale również w przypadku mniejszych nadruków czynionych na różnych materiałach (nie tylko arkusze papieru, ale również gadżety reklamowe różnego typu). Polecamy szczególnie naszym klientom wybór tej metody, jaką jest nowoczesny druk wielkoformatowy. Zapraszamy!

 

Czasami odrobina innowacji wystarczy, by móc cieszyć się czytelnym, atrakcyjnym przekazem. Odzież reklamowa, którą proponujemy, jest fenomenalnym sposobem na podkreślenie odrębności marki. Może stać się upominkiem dla Klienta, gratisem do wyjątkowej oferty lub też stałym wyposażeniem i strojem dla pracowników. Dzięki niej zatroszczysz się o spójny, jednolity wizerunek, który będzie pozytywnie odbierany przez Klientów. Sprawdź, jak wiele ciekawych elementów garderoby możesz opatrzyć swoim firmowym logo.