Okrągłe, elektryczne nagrzewnice są stosowane także w celu dostarczenia ciepła wtórnego w agregatach wentylacyjnych wyposażonych w system odzyskiwania ciepła. Nagrzewnice kanałowe dostępne są z wbudowanym elektronicznym regulatorem temperatury, ewentualnie są przystosowane do współpracy z regulatorem zewnętrznym.

 

W naszym asortymencie znajdują się zarówno dławnice, korytka, taśmy i przepusty kablowe, jak i rury karbowane, ochronne, czy peszel. Elektroplast oferuje tylko sprawdzone i zawsze najlepsze rozwiązania dla wszystkich swoich klientów. Wystarczy tylko, że przedstawisz swoje oczekiwania, a z pewnością je spełnimy! Każdy elektryk znajdzie u nas niezbędne do pracy elementy.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej marki Aagaard, która prowadzi dystrybucję wysokiej jakości urządzeń oraz wyposażenia przeznaczonego głównie dla przemysłu drzewnego. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór produktów, w tym wentylatorów transportowych. Są przeznaczone do transmisji trocin, granulatów czy wiórów. Spełniają wszystkie normy, dzięki czemu można bezpiecznie wykorzystywać je w zakładach różnego typu. Są odpowiednio wyważone, posiadają nowoczesne wirniki samoczyszczące.

 

Do podstawowych zadań naszej firmy należy kompleksowa konserwacja maszyn. Swoje usługi kierujemy zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i średnich lub małych firm zajmujących się przede wszystkim transportem i magazynowanie. Serwis wózków widłowych w Kuhn wykonywany jest jedynie przez zespół doświadczonych fachowców, przy użyciu wysokiej jakości narzędzi do naprawy. Dzięki wielu punktom w całej Polsce jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego Klienta w ciągu kilku godzin od zgłoszenia do nas zepsucia lub awarii.

 

Naszą specjalnością jest poszukiwanie i kompletowanie takiego asortymentu, który sprosta oczekiwaniom wielu klientów. Pragniemy również zadowolić specjalistów, których codzienna praca związana jest ze stolarstwem. Doskonale znamy specyfikę branży, co umożliwia nam wychodzenie naprzeciw licznym oczekiwaniom. Dlatego też w naszej kolekcji znalazła się m.in. piła do drewna od InterPart. Jako element tarczowy uwzględnia ona różnorodność uzębienia, dzięki czemu może stanowić wsparcie podczas wielu prac.

 

Współczesny warsztat wymaga odpowiednich narzędzi i powinien wyposażony być w maszyny stolarskie i budowlane takie jak niwelator. Nowe maszyny to wydatek, na który młodego przedsiębiorcę często nie stać. Obrabiarki CNC do drewna czy niwelatory to wydajne maszyny. Dlatego decyduje się on zazwyczaj na wzięcie sprzętu w leasing. Maszyn stolarskich by stworzyć interesujący nas sprzęt, jednak takie jak frezarka, tokarka czy szlifierka znajdują się w każdym porządnym warsztacie. Leasing niwelatorów i innych maszyn budowlanych oferuje wiele firm, ale warto zapoznać się również z ofertą sklepów internetowych.

 

W zależności od przeznaczenia proponujemy kłódki bezpieczeństwa w różnym schemacie klucza i z różnych materiałów. Do wyboru mamy produkty ze stali, mosiądzu lub nylonu z szeklą stalową lub aluminiową. Oferujemy schematy z jednym kluczem do kilku modeli lub warianty z kluczami przeznaczonymi do pojedynczych zamknięć.

 

Polecamy Państwu serdecznie wysokiej jakości maszyny introligatorskie znajdujące się w asortymencie naszej firmy. Jego renomowana firma dostarczamy Państwu najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie poligrafii i nie tylko. W naszych katalogach znajdują się również rozwiązania pozwalające na skuteczną produkcję oraz obróbkę opakowań, na przykład kartonowych. Nasze urządzenia pochodzą od znanego i cenionego producenta z Chin - firmy Shanghai Electric Group Printing & Packaging Machinery Co. Ltd. Polecamy!

 

Firma zajmuje się sprzedażą zaawansowanych instalacji oraz sieci komputerowych (LAN, WLAN) na terenie Łodzi. Oferowane jest między innymi centrala telefoniczna producenta Panasonic, a także wysokowydajne światłowody. Ponadto zajmujemy się serwisem tego rodzaju urządzeń. Polecamy również systemy monitoringu CCTV.

 

Jesteśmy doświadczoną firmą, której specjalnością jest wentylacja, instalacje elektryczne i klimatyzacja. Kraków od początku był naszą siedzibą. Wyposażamy w różnego rodzaju urządzenia lokale gastronomiczne, pralnie czy magazyny, a nasze produkty dotyczą zarówno mieszkań, jak i przedsiębiorstw. Jeśli Twoim miastem jest Kraków, odwiedź nas już dziś!

 

Jesteśmy nowoczesną platformą sklepów internetowych. Pomagamy firmom zaistnieć w świecie wirtualnym i zyskać dzięki temu zainteresowanie szerokiego grona odbiorców. specjalizujemy się w projektowaniu sklepów internetowych. Udostępniamy również praktyczne aplikacje i szereg narzędzi przeznaczonych do zarządzania oraz do integracji. Zajmujemy się tworzeniem sklepów online.