W naszym asortymencie znajdują się zarówno dławnice, korytka, taśmy i przepusty kablowe, jak i rury karbowane, ochronne, czy peszel. Elektroplast oferuje tylko sprawdzone i zawsze najlepsze rozwiązania dla wszystkich swoich klientów. Wystarczy tylko, że przedstawisz swoje oczekiwania, a z pewnością je spełnimy! Każdy elektryk znajdzie u nas niezbędne do pracy elementy.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej marki Aagaard, która prowadzi dystrybucję wysokiej jakości urządzeń oraz wyposażenia przeznaczonego głównie dla przemysłu drzewnego. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór produktów, w tym wentylatorów transportowych. Są przeznaczone do transmisji trocin, granulatów czy wiórów. Spełniają wszystkie normy, dzięki czemu można bezpiecznie wykorzystywać je w zakładach różnego typu. Są odpowiednio wyważone, posiadają nowoczesne wirniki samoczyszczące.

 

Polecamy Państwu serdecznie wysokiej jakości maszyny introligatorskie znajdujące się w asortymencie naszej firmy. Jego renomowana firma dostarczamy Państwu najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie poligrafii i nie tylko. W naszych katalogach znajdują się również rozwiązania pozwalające na skuteczną produkcję oraz obróbkę opakowań, na przykład kartonowych. Nasze urządzenia pochodzą od znanego i cenionego producenta z Chin - firmy Shanghai Electric Group Printing & Packaging Machinery Co. Ltd. Polecamy!

 

Firma zajmuje się sprzedażą zaawansowanych instalacji oraz sieci komputerowych (LAN, WLAN) na terenie Łodzi. Oferowane jest między innymi centrala telefoniczna producenta Panasonic, a także wysokowydajne światłowody. Ponadto zajmujemy się serwisem tego rodzaju urządzeń. Polecamy również systemy monitoringu CCTV.

 

Jesteśmy doświadczoną firmą, której specjalnością jest wentylacja, instalacje elektryczne i klimatyzacja. Kraków od początku był naszą siedzibą. Wyposażamy w różnego rodzaju urządzenia lokale gastronomiczne, pralnie czy magazyny, a nasze produkty dotyczą zarówno mieszkań, jak i przedsiębiorstw. Jeśli Twoim miastem jest Kraków, odwiedź nas już dziś!

 

Jesteśmy jednym z liderów w branży opakowań foliowych. Jednym z popularnych produktów z naszej oferty jest folia termokurczliwa. Stanowi ona bardzo ekonomiczne rozwiązanie zabezpieczenia towarów. Nasz produkt stanowi skuteczną ochronę przed uszkodzeniami, wilgocią czy kurzem, jest też odporna na przebicie. Zapraszamy po szczegóły na stronę www.awmpak.pl

 

Zastanawiasz się, która firma oferuje najlepsze urządzenia na rynku? Szukasz maszyn, idealnych zarówno do przemysłu spożywczego, jak i kosmetycznego? W takim razie skontaktuj się bezpośrednio z nami! Wapak oferuje zawsze korzystne rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. U nas znajdziesz również fantastyczne maszyny pakujące do każdej branży. Wystarczy, że skontaktujesz się bezpośrednio z nami, a przekonasz się, że to propozycja idealna właśnie dla Ciebie.

 

Główną domeną naszej działalności jest kompleksowa i profesjonalna instalacja układów elektronicznych na płytce obwodu drukowego. Solitech na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta, realizuje zarówno montaż THT, jak i SMD. Na życzenie klienta możemy również wykorzystać metodę SMT. W swoich działaniach wykorzystujemy doświadczenie, wiedzę naszych ekspertów oraz pasję, co czyni nas specjalistami w dziedzinie nowoczesnych technologii i systemów informatycznych. Przeprowadzane przez nas procedury są zgodne z ogólnymi normami.

 

Oferowane przez naszą firmę stacje robocze zapewniają bezpieczną pracę każdego systemu. W naszym szerokim asortymencie posiadamy stacje i serwery znanej i cenionej w sektorze IT marki. Nasz sprzęt komputerowy posiada różnorodne interfejsy sieciowe, dzięki czemu doskonale współpracują z różnymi hostami, czy też systemami obsługi klienta.

 

Firma oferująca wysokiej jakości asortyment znajdujący zastosowanie w wielu branżach przemysłu zaprasza do zapoznania się z dostępnymi pozycjami. Polecamy, między innymi, solidne i trwałe narzędzia stolarskie. Pozwalają one na precyzyjną obróbkę drewna, a wykonane frezy ułatwią montaż poszczególnych elementów i podniosą walory estetyczne.

 

Producent maszyn i urządzeń najlepszych na rynku. Kupując nasze produkty zapewniasz swojej firmie bardziej efektywne i ekonomiczne działanie, a tym samym oszczędzasz pieniądze i czas. Korzystne ceny, błyskawiczna realizacja zamówień i najlepsze materiały wykorzystywane do produkcji maszyn i urządzeń – tego nie da Ci żadna inna firma, a dla nas to podstawa działalności. Skorzystaj z usług jedynego w swoim rodzaju producenta maszyn, a my gwarantujemy Ci, że będziesz w pełni zadowolony z naszej współpracy.

 

Niezależnie od tego, czy moduły przekaźnika, bezpieczniki i przewody to Twoja codzienna praca, czy tylko hobby, oferujemy Ci bogatą ofertę niezbędnego asortymentu. Nasza hurtownia części elektronicznych to bogaty wybór podzespołów, oświetlenia LED oraz akcesoriów komputerowych, które są podstawą Twojego profesjonalnego warsztatu.

 

Bez dobrze działającego rzutnika podczas prezentacji ani rusz. Warto więc wcześniej sprawdzić czy nasze urządzenie odpowiednio działa. Nasza firma zajmuje się przeglądem, a także przeprowadza serwis projektorów. Benq, Panasonic czy Mithubishi to nie jedyne z bardzo wielu marek, których naprawy świadczymy.

 

To konieczny proces, którego celem jest usuwanie ostrych zadr na krawędziach produktów. Gratowanie precyzyjne dotyczy zarówno metali, jak i tworzyw sztucznych. Odpowiednie do tego narzędzia znajdziecie w naszym sklepie - proponujemy zarówno całe zestawy, jak i pojedyncze elementy: rękojeści, obsady, akcesoria. Przejrzyj naszą ofertę i sprawdź dostępne parametry ostrzy!