Twoja firma zamierza świadczyć profesjonalne usługi IT? A może chciałbyś pokazać swoim klientom, obecnym, jak i przyszłym, że jesteś specjalistą w swojej dziedzinie? W takim wypadku koniecznie uzyskaj certyfikat zarządzania usługami IT ISO 20000. Odpowiednie zaświadczenia wydawane są przez firmę TÜV NORD. Dodatkowo, specjalizują się oni w przeprowadzaniu specjalnych szkoleń, jakie mają doprowadzić do uzyskania odpowiednich zaświadczeń. Proces certyfikacji to również sposób na przeanalizowanie działalności organizacji.

 

Bez znajomości chociażby angielskiego coraz trudniej jest funkcjonować nie tylko w czasie zagranicznych wyjazdów, ale nawet w codziennym życiu. Nasze szkoły językowe w Łodzi prowadza kursy, które umożliwiają opanowanie obcej mowy już nawet najmłodszym dzieciom. Naszych uczniów wysyłamy również na pełne atrakcji kursy i wycieczki, które wspomagają proces nauki.

 

Oferujemy nasze usługi przedsiębiorstwom, które poszukują rzetelnych specjalistów oraz robotników fizycznych. Oferowana przez naszą firmę rekrutacja pracowników z Ukrainy prowadzona jest w oparciu o Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zarejestrowaniem obcokrajowców w Państwa firmach.

 

Sklep internetowy Szkoła Marzeń przedstawia plansze edukacyjne. To doskonały sposób na zapewnianie sobie ciekawego materiału pomocniczego podczas lekcji. W naszej ofercie znajdą Państwo pomoce dydaktyczne, które dotykają różnych zagadnień. Niektóre uczą podstaw funkcjonowania w społeczeństwie, inne prezentują wiedzę z zakresu fizyki, matematyki czy tez innej dziedziny wiedzy. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami już teraz. Gwarantujemy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej ofercie cenowej.