Bez znajomości chociażby angielskiego coraz trudniej jest funkcjonować nie tylko w czasie zagranicznych wyjazdów, ale nawet w codziennym życiu. Nasze szkoły językowe w Łodzi prowadza kursy, które umożliwiają opanowanie obcej mowy już nawet najmłodszym dzieciom. Naszych uczniów wysyłamy również na pełne atrakcji kursy i wycieczki, które wspomagają proces nauki.

 

Oferujemy nasze usługi przedsiębiorstwom, które poszukują rzetelnych specjalistów oraz robotników fizycznych. Oferowana przez naszą firmę rekrutacja pracowników z Ukrainy prowadzona jest w oparciu o Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zarejestrowaniem obcokrajowców w Państwa firmach.

 

Sklep internetowy Szkoła Marzeń przedstawia plansze edukacyjne. To doskonały sposób na zapewnianie sobie ciekawego materiału pomocniczego podczas lekcji. W naszej ofercie znajdą Państwo pomoce dydaktyczne, które dotykają różnych zagadnień. Niektóre uczą podstaw funkcjonowania w społeczeństwie, inne prezentują wiedzę z zakresu fizyki, matematyki czy tez innej dziedziny wiedzy. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami już teraz. Gwarantujemy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej ofercie cenowej.

 

Centrum Języków Orientalnych Gakko to profesjonalna szkoła językowa. Warszawa jest miastem, w którym liczy się najwyższa jakość usług. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pomocy Państwa firma zyska doskonale wykwalifikowanych pracowników i kadrę, która z wielką pewnością będzie posługiwała się językiem koreańskim.

 

Pożar to sytuacja kryzysowa, w której zagrożenie stanowi nie tylko ogień oraz gazy powstające podczas spalania, ale także panika osób przebywających wewnątrz budynku. Niezbędne jest odpowiednie przygotowanie pracowników. W tym celu konieczne są kursy PPOŻ. Dzięki nim można spełnić konieczne normy i przygotować się na niebezpieczeństwo.