Oferujemy nasze usługi przedsiębiorstwom, które poszukują rzetelnych specjalistów oraz robotników fizycznych. Oferowana przez naszą firmę rekrutacja pracowników z Ukrainy prowadzona jest w oparciu o Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zarejestrowaniem obcokrajowców w Państwa firmach.

 

Pożar to sytuacja kryzysowa, w której zagrożenie stanowi nie tylko ogień oraz gazy powstające podczas spalania, ale także panika osób przebywających wewnątrz budynku. Niezbędne jest odpowiednie przygotowanie pracowników. W tym celu konieczne są kursy PPOŻ. Dzięki nim można spełnić konieczne normy i przygotować się na niebezpieczeństwo.

 

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie internetowej naszej agencji rekrutacyjnej. W ramach naszych działań świadczymy usługi z zakresu pozyskiwania specjalistów branży informatycznej. Jeśli jesteś specem komputerowym zapisz się do naszej bazy. Opublikuj swoje ogłoszenia i znajdź pracę w IT jeszcze dziś.

 

Nowoczesna metodyka nauczania przewiduje wykorzystanie różnorodnych technik i pomocy naukowych odpowiednich dla danej grupy uczniów, czy też studentów. Szkoła językowa Olymp, posiadająca swoją siedzibę we Wrocławiu, zaprasza na angielski dla dzieci realizowany w ramach niezwykle skutecznej metody Talking Kids. Jest ona polecana z uwagi na znakomite rezultaty nauki języka angielskiego oraz szybkość przyswajania nowego materiału. Serdecznie polecamy szkołę językową Olymp. Angielski dla dzieci, Puławy.

 

Jeżeli do znalezienia pracy potrzebujesz nowych kwalifikacji zawodowych, skorzystaj z możliwości, jakie daje nasza placówka działająca w Łodzi. Oferujemy szkoły bezpłatne i kursy przygotowujące do zawodu technika. Działamy online, a harmonogram zajęć rozpisywany jest na weekendy. Odwiedź naszą stronę i zapisz się na rekrutację.