Przedsiębiorstwo produkcyjne ROMAN specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości metalowych skrzynek pocztowych. Dysponujemy ponad 40-letnim doświadczeniem w branży oraz znajomością najnowszych technologii. Oferujemy ponad 100 różnorodnych modeli pojemników do przechowywania i odbierania korespondencji tradycyjnej, zarówno wewnątrzlokalowych, jak i zewnętrznych, w szerokiej gamie wzorów, kształtów i kolorów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie warunków atmosferycznych.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego z ofertą roślin ogrodowych. Posiadamy nie tylko najpiękniejsze na świecie krzewy kwitnące, ale także jagodowe, drzewka owocowe oraz wiele innych roślin. Proponujemy naszym klientom szeroki wybór gatunków i odmian, które idealnie sprawdzą się w sadach czy w prywatnych ogrodach. Wszystkie rośliny są zdrowe i odporne, hodowane w odpowiednich dla nich warunkach. Proponujemy niezwykle atrakcyjne ceny, które spełnią wszystkie oczekiwania klientów. Służymy także fachową poradą.

 

By naprawdę skutecznie móc wyeliminować zróżnicowane szkodniki niezbędne jest sięgnięcie po rozwiązania chemiczne. Fumigacja, jaką wykonujemy w ramach działalności firmy Solinex, pozwoli na wyeliminowanie ich z Waszego domu czy obiektu biurowego w sposób bezpieczny dla osób się w nim znajdujących. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy zajmują się profesjonalnym lub amatorskim komponowaniem. Music-Shop poleca instrumenty muzyczne, kable i złącza oraz nagłośnienie, oprogramowanie i oświetlenie. Znajdziesz u nas na przykład keyboard, gitarę, skrzypce, harmonijkę czy ukulele. Wszystkie charakteryzuje bardzo dobra jakość wykonania. Pudła rezonansowe wykonane są ze świerku mahoniu, a mostek i podstrunnica z palisandru. Sprawdź także inne akcesoria, takie jak pokrowce czy stojaki i zamów.

 

Zapomnij o ciężkich, mało estetycznych i kompletnie niefunkcjonalnych meblach szkolnych. Jeszcze dziś zajrzyj na stronę internetową firmy Wersalin, gdzie w dobrej cenie zakupisz krzesło drewniane składane. Dostępnych jest wiele różnych modeli w kilku seriach, dlatego też na pewno szybko dobierzesz model idealny dla twojej placówki edukacyjnej. Największym atutem proponowanych sprzętów jest ich atrakcyjna cena, solidność, a także lekkość. Można je szybko złożyć i rozłożyć w przeznaczonym do tego miejscu.

 

Wybierając obudowy na telefon z naszej propozycji, zachęcamy do sprawdzenia różnych możliwości. Posiadamy ofertę modeli na różne markowe komórki, charakteryzujące się połączeniem klasycznej estetyki z nowoczesną użytecznością. Choćby pokrowiec iPhone 6, który jest łatwy w montażu i wymianie po zużyciu. Wykonany z niezwykle trwałego tworzywa, umożliwia wykonywanie zdjęć bez zdejmowaniu etui. W naszej ofercie znajduje się również futerał Galaxy S6, dla fanów marki Samsung.

 

Zajmujemy się produkowaniem wysokiej jakości opakowań foliowych. Oferujemy między innymi reklamówki wykonane z folii LDPE, HDPE, MDPE oraz z folii biodegradowalnej lub wytworzonej z regranulatu. Proponujemy produkty w typie market, DKT oraz koszulka. Zapraszamy do zapoznania się z ich właściwościami.

 

Z branżą wycinki drzew związani jesteśmy od 2011 roku. Zajmujemy się między innymi zrębkowaniem gałęzi, dzięki któremu powstaje ekologiczny opał biomasowy. Wykorzystywane rośliny uprawne to między innymi wierzba, topola oraz brzoza energetyczna. Oferujemy również wycinkę samosiejek oraz rekultywację gruntów.