Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu, w którym znajdą Państwo profesjonalne wyposażenie każdego cukiernika. Przedstawiamy między innymi lukier plastyczny, czyli specjalną masę, która pozwala na ozdabianie wypieków. Jest dostępna w wielu kolorach, dzięki czemu każdy Klient znajdzie dokładnie to, czego szuka. Prezentowane przez nas masy są wykonane z najlepszych składników, dzięki czemu są trwałe, posiadają odpowiednią konsystencję i łatwo się je nakłada. Oferujemy niezwykle korzystne ceny.

 

Witamy Cię bardzo serdecznie. Naszą specjalnością jest wyposażenie gastronomii i to właśnie dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Tobie naszą propozycję. Oferujemy sprzęty wysokiej jakości, które wypełnią wnętrza Twojej restauracji estetycznością i jednocześnie będą praktyczne w zastosowaniu. Zainteresowany? Po szczegóły zajrzyj po szczegóły na naszą stronę internetową dostępną pod adresem www.producentokapow.pl. Cały asortyment jest również dostępny w naszym stacjonarnym sklepie w Karwianach koło Wrocławia, do którego serdecznie zapraszamy.

 

Poznaj smaki, które gościły w domach naszych przodków i już teraz zaplanuj wizytę w Gospodzie Zalewajka. Odwiedzając restauracje pod Warszawą koniecznie musisz wstąpić w progi naszej staropolskiej karczmy. Naszym Gościom oferujemy smaczną i sytą kuchnię kresową a także aromatyczne mięsa pochodzące z restauracyjnej wędzarni. Zapraszamy do odwiedzin.