Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym przedsiębiorstwem z siedzibą w Koninie, które zajmuje się przede wszystkim wykonywaniem badań i analiz związanych ze środowiskiem i oddziaływaniem człowieka na nie. Jedną z oferowanych przez nas usług jest wyliczenie wartości, jaką powinna mieć opłata produktowa. Porady i dokumenty przygotowane przez Ekoglob pomogą Państwu zoptymalizować koszty.

 

Oferta naszego licencjonowanego biura rachunkowego z Krakowa obejmuje szeroko pojęte usługi księgowe dla małych i dużych przedsiębiorstw. Obsługa obejmuje sprawy związane z rozliczaniem firmy z ZUS oraz US, zagadnienia kadrowo-płacowe, czy też prowadzenie ksiąg handlowych. Oferujemy Państwu rzetelne i jednocześnie tanie usługi.

 

Znakiem poświadczającym, że firma spełniła wszystkie wymagania z zakresu systemu zarządzania jakością jest ISO 9001. Nasza firma od lat pomaga we wdrażaniu ISO. Systemy i znaki jakościowe to rozpoznawalne na całym świecie loga poświadczające jakość firmy oraz poprawiające jej reputację. Nasza firma od lat pomaga we wdrożeniu znaków jakości w firmach z całej Polski.

 

Na rynku działa wiele sklepów papierniczych, ale tylko u nas otrzymacie państwo bogaty asortyment najlepszej jakości produktów w rozsądnych cenach. Jako lider rynku oferujemy niezawodne sprzęty komputerowe, jak słuchawki, nośniki danych, myszy czy klawiatury, ponadto różne rodzaje kopert, etykiet, galanterii biurowe czy też artykułów do pisania. A także wiele innych. Wiemy, jak ważne w biurach są trwałe sprzęty i artykuły, dlatego też gwarantujemy, ze wszystkie nasze artykuły są wypróbowane i pochodzą tylko od pewnych dostawców.

 

Jeżeli szukasz naprawdę profesjonalnie przeprowadzonego kursu, dzięki któremu dowiesz się dokładnie, jak prowadzić i zarządzać nawet największym przedsiębiorstwem, to koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Skills. To oni organizują szkolenia z zakresu mapowania procesów biznesowych czy choćby z facylitacji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą doświadczonego i cały czas rozwijającego się przedsiębiorstwa, dzięki któremu możliwe jest przewiezienie nawet największych towarów na każda odległość. Export Pack proponuje wysokiej jakości skrzynie do transportu morskiego. Każdy przygotowany przez nich projekt opakowania sprawdzany jest pod względem między innymi wytrzymałości na możliwe uszkodzenia, stabilności oraz funkcjonalności. Proponują rozwiązania indywidualnie dopasowane do potrzeb każdego z klientów.

 

W ramach prowadzonej kancelarii adwokackiej świadczona jest obsługa prawna z zakresu prawa pracy, cywilnego, karnego, rodzinnego, a także rozwodowego i administracyjnego. Adwokat zajmuje się przede wszystkim doradztwem, przygotowywaniem wzorów umów, sporządzaniem pozwów i opinii, a także pełnieniem roli pełnomocnika bądź obrońcy klienta w postępowaniach sądowych, czy też reprezentowaniem jego spraw w urzędach państwowych.

 

Bardzo ważnym elementem w strategii zarządzania przedsiębiorstwem jest optymalizacja kosztów energii. W celu poprawy efektywności warto skorzystać z audytu energetycznego. Nasza firma przeprowadza taką kontrolę i wystawia Białe Certyfikaty, czyli świadectwa potwierdzające dokonane w przedsiębiorstwie oszczędności.