Oferta naszego licencjonowanego biura rachunkowego z Krakowa obejmuje szeroko pojęte usługi księgowe dla małych i dużych przedsiębiorstw. Obsługa obejmuje sprawy związane z rozliczaniem firmy z ZUS oraz US, zagadnienia kadrowo-płacowe, czy też prowadzenie ksiąg handlowych. Oferujemy Państwu rzetelne i jednocześnie tanie usługi.

 

Na rynku działa wiele sklepów papierniczych, ale tylko u nas otrzymacie państwo bogaty asortyment najlepszej jakości produktów w rozsądnych cenach. Jako lider rynku oferujemy niezawodne sprzęty komputerowe, jak słuchawki, nośniki danych, myszy czy klawiatury, ponadto różne rodzaje kopert, etykiet, galanterii biurowe czy też artykułów do pisania. A także wiele innych. Wiemy, jak ważne w biurach są trwałe sprzęty i artykuły, dlatego też gwarantujemy, ze wszystkie nasze artykuły są wypróbowane i pochodzą tylko od pewnych dostawców.

 

Jeżeli szukasz naprawdę profesjonalnie przeprowadzonego kursu, dzięki któremu dowiesz się dokładnie, jak prowadzić i zarządzać nawet największym przedsiębiorstwem, to koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Skills. To oni organizują szkolenia z zakresu mapowania procesów biznesowych czy choćby z facylitacji.

 

Nasza firma oferuje nowoczesne rozwiązania, dzięki którym pracownik będzie mógł szybko i sprawnie otrzymać dni wolne od pracy. Proponowane Elektroniczne Wnioski Urlopowe to system wygodny zarówno dla działu HR, jak i dla osób zatrudnionych. To elektroniczne narzędzie pozwala na samodzielne planowanie dni wolnych i szybkie zatwierdzanie ich przez dział zasobów ludzkich.

 

Prowadzisz inwentaryzację? Zależy Ci na szybkim i bezproblemowym przygotowaniu towaru do sprzedaży, wysyłki lub magazynowania? Przygotowaliśmy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym znakowanie środków trwałych będzie przebiegać znacznie sprawniej. Etykiety są odporne na działanie czynników zewnętrznych.