Na rynku działa wiele sklepów papierniczych, ale tylko u nas otrzymacie państwo bogaty asortyment najlepszej jakości produktów w rozsądnych cenach. Jako lider rynku oferujemy niezawodne sprzęty komputerowe, jak słuchawki, nośniki danych, myszy czy klawiatury, ponadto różne rodzaje kopert, etykiet, galanterii biurowe czy też artykułów do pisania. A także wiele innych. Wiemy, jak ważne w biurach są trwałe sprzęty i artykuły, dlatego też gwarantujemy, ze wszystkie nasze artykuły są wypróbowane i pochodzą tylko od pewnych dostawców.

 

Nasza firma oferuje nowoczesne rozwiązania, dzięki którym pracownik będzie mógł szybko i sprawnie otrzymać dni wolne od pracy. Proponowane Elektroniczne Wnioski Urlopowe to system wygodny zarówno dla działu HR, jak i dla osób zatrudnionych. To elektroniczne narzędzie pozwala na samodzielne planowanie dni wolnych i szybkie zatwierdzanie ich przez dział zasobów ludzkich.

 

Prowadzenie firmy wymaga znajomości szeregu przepisów prawnych, między innymi dotyczących rachunkowości. Część obowiązków można jednak oddelegować do biura rachunkowego, które przejmie całą księgowość lub zajmie się poszczególnymi jej działami, takimi jak obsługa kadrowo-płacowa, KPiR, przygotowanie rocznych i miesięcznych rozliczeń, takich jak CIT, VAT, itp. Nasza placówka w Szczecinie od ponad dwudziestu lat wspiera przedsiębiorców w prowadzeniu rachunkowości i rozliczaniu podatków.

 

Oferujemy naszym klientom profesjonalny i rzetelny audyt finansowy firmy w różnych wariantach. Dzięki niemu możliwe jest między innymi dogłębne sprawdzenie stanu i kondycji danego przedsiębiorstwa. Znajdziecie u nas licznych specjalistów, którzy sprawdzą dokumentacje prowadzone w zakresie rachunkowości oraz księgowości. W przygotowanych, po zakończeniu rewizji, raportach wskażemy Wam na wykryte nieprawidłowości, a zarazem przygotujemy rozwiązania dla wynikłych problemów w spółce.

 

Nasz Blog oferuje kompleksowe doradztwo finansowe. Wspieramy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców w dążeniu do zoptymalizowania obciążeń finansowych. Pomagamy również znaleźć korzystny kredyt i spełnić wymogi formalne, by uzyskać pożyczkę. Znajdziesz u nas zawsze aktualne rankingi najlepszych loka, kredytów i zawsze aktualne promocje bankowe.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty profesjonalnego ośrodka szkoleniowego, skontaktuj się z nami. Przygotujesz się u nas na egzamin teoretyczny i praktyczny na prawo jazdy kat. A. Program został tak skonstruowany, aby przejść przez wszystkie najważniejsze zagadnienia - od tych najbardziej podstawowych, przez złożone.

 

Jeżeli czujesz, że Twoja firma potrzebuje bardzo indywidualnego programu rozwoju, to skorzystaj z naszej pomocy. Nie tylko zajmiemy się organizacją szkoleń w Warszawie, ale również zatroszczymy się o taką formę prowadzenia zajęć, która pozwoli uczestnikom spotkania w jak najlepszy sposób zapoznać się z wiedzą i prezentowanymi wiadomościami. Nasze zajęcia pozwolą odrywać indywidualny potencjał i możliwości i wykorzystywać je w trakcie negocjacji biznesowych, motywowania zespołu oraz wdrażania programów przedsprzedażowych.

 

Oferujemy naszym klientom szereg usług outsourcingowych, dzięki którym nie tylko odciążymy ich z szeregu obowiązków administracyjnych, ale również pozwolimy na zwiększenie prestiżu ich przedsiębiorstwa. ProNumerica oferuje trzy pakiety usług, których cena zależy od zakresu oferowanych świadczeń. Pełna obsługa sekretariatu, wirtualne biuro na godziny w Warszawie, rejestracja firmy pod renomowanym adresem, wydruk wizytówek - to tylko część naszej oferty. Sprawdź na naszej stronie internetowej wszystkie możliwości, jakie daje współpraca z nami.

 

Jesteśmy wykwalifikowanymi specjalistami, którzy świadczą wszystkim potrzebującym usługi ślusarskie w Warszawie. Zapewniamy fachowość działań, a także niezwykle atrakcyjne ceny naszych wyrobów. Specjalizujemy się między innymi w frezowania, wytłaczania i wiercenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.