Lubisz spędzać chłodne wieczory z kubkiem gorącej herbaty i ciekawą lekturą? Zatracasz się z lubością w romantycznych powieściach i przeżywasz każdą z historii wraz z bohaterami? W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór produktów takich jak książki harlequin - dostępne w postaci pojedynczych egzemplarzy oraz kompletnych serii.

 

Egzaminy końcowe zbliżają się wielkimi krokami? Zanim otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkoły, koniecznie musisz wyrobić zdjęcie dyplomowe, które powinno prezentować się naturalnie, elegancko i jednocześnie profesjonalnie. Firma podczas fotografowania dba o pełne zaangażowanie i bezstresową atmosferę.

 

Proponujemy niezwykłą kolekcję dla miłośników muzyki sakralnej. Nasze chorały gregoriańskie są dostępne m.in. w zestawie składającym się z 13 płyt, na których są utwory na każdą niedzielę aż w 5 językach. Dołączamy do nich pozycje książkowe o kościołach Europy. Co więcej, znajdziesz u nas podręczniki do nauki śpiewu muzyki kościelnej.

 

Gra na harfie to piękna i elegancka forma muzyki, która idealnie nadaje się na imprezy okolicznościowe. Harfa to instrument strunowy, którego dźwięk jest kojący i relaksujący. Bywa ona również nazywana "królową instrumentów", co dodaje jej jeszcze więcej wdzięku i prestiżu. Harfista dzięki swojej grze potrafi stworzyć wyjątkową atmosferę i wprowadzić gości w romantyczną aurę. Na imprezach okolicznościowych, takich jak śluby, bankiety czy uroczystości firmowe, gra na harfie będzie stanowiła piękną dekorację i dopełni eleganckiego charakteru całej uroczystości.

 

Nasza księgarnia oferuje lektury dla dużych i małych. Polecamy dostępne u nas bajki edukacyjne dla dzieci, które pociecha może czytać samodzielnie lub słuchać, jak robi to opiekun. W tej kategorii mamy zarówno poezję, jak i prozę. Książki są opatrzone napisami i ilustracjami dopasowanymi do wieku potencjalnych czytelników.

 

Mako Academy to szkoła rysunku w Poznaniu, w której Kursanci mogą zdobyć praktyczne umiejętności dotyczące zarówno kwestii architektonicznych, jak i artystycznego tworzenia krajobrazów, martwej natury i nie tylko. Zapewniamy fachowość i indywidualne podejście do każdego Kursanta, a nasze doskonale wyposażone sale zapewnią Państwo idealne warunki do rozwoju i spokojnej pracy nad rozwojem własnych umiejętności. Zdobędziecie umiejętności na studia, poznacie historię sztuki, a także rozwiniecie umiejętności swojego dziecka - zapraszamy.