Sprawność fizyczna jest bardzo ważna. Warto o nią dbać, w szczególności wtedy, gdy prowadzi się siedzący tryb życia. Trening biegacza to zajęcia pozwalające na zbudowanie ogólnej wytrzymałości fizycznej, ukierunkowane na kształtowanie cech motorycznych. Umożliwia on szlifowanie swojej techniki czy rozwój siły.

 

Nie czujesz się pewnie na wysokościach, ale coś kusi Cię, by przełamać swoje obawy i spróbować swoich sił wiele metrów nad ziemią? Nasza szkoła paralotniowa to doskonałe miejsce, aby się o tym przekonać. Szeroka oferta kursów i szkoleń sprawi, że każdy zainteresowany szybowaniem pod wielkim skrzydłem znajdzie coś dla siebie.

 

Nasz zespół tworzą osoby o bogatym doświadczeniu sportowym. Wszyscy bacznie obserwują podopiecznych i pomagają im rozwinąć się w najbardziej optymalny dla nich sposób. Klub piłkarski dla dzieci w naszej Akademii to jednak nie tylko sztywne treningi, podczas których szlifujemy umiejętności. To także miejsce do zabawy i śmiechu, które są potrzebne w każdej pasji.

 

Proponujemy w naszym sklepie specjalną odzież pole dance. Znaleźć tu można body do tańca i szereg innych elementów stroju dedykowanych do tej właśnie aktywności. W naszej szerokiej ofercie można wybrać modele idealne na trening. Mamy dostępną pełną rozmiarówkę, dzięki czemu każda kobieta dopasuje coś dla siebie. Warto? Przekonajcie się!

 

Jeśli chcesz rozpocząć zajęcia, które pomogą Ci zadbać o ciało i umysł, polecamy pilates dla początkujących. Jesteśmy pewni, że będzie to doskonała forma ćwiczeń dla Ciebie, bez względu na Twój wiek czy poziom wytrenowania. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i do zapisu na te ciekawe aktywności.

 

Świat na dwóch kółkach jest wart odkrycia z siodełka z takich modeli jak rowery Orbea. Nasza oferta obfituje w szeroką gamę modeli – od tych przeznaczonych dla początkujących entuzjastów jazdy, poprzez bardziej zaawansowane technicznie dla profesjonalistów. Wysoka jakość, nowoczesne technologie, wyjątkowy design – to wartości, które są synonimem tej marki. Biorąc pod uwagę różnorodne potrzeby i oczekiwania naszych klientów, oferujemy modele do każdej formy jazdy - zarówno po mieście, jak i po ekstremalnych szlakach górskich.

 

Nasza oferta powstała z myślą o ludziach, dla których ważne jest to, aby każdego dnia stawiać przed sobą kolejne wyzwania i uparcie dążyć do postawionego przed sobą celu. Właśnie ze względu na to korzystając z naszej oferty będziecie mieli szansę zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt na siłownie, a także w ten, który doskonale sprawdzi się w użytku domowym. Firma Lord4Sport ma do zaoferowania zarówno maszyny i akcesoria przeznaczone do fitnessu, jak również te doskonale sprawdzające się do treningu siłowego.