Szukają Państwo profesjonalnego sprzętu do sportów zimowych? Potrzebują Państwo porady jaki kask najlepiej wybrać? A może nie wiedza Państwo jak dostosować deskę snowboardową do wagi i wzrostu? Nasz sklep narciarski chętnie Państwu pomoże. Posiadamy szeroki wybór sprzętu do sportów biegowych oraz zjazdowych. W naszym asortymencie znajdują się między innymi buty, wiązania, czy też kijki. Ponadto oferujemy szereg przydatnych akcesoriów takich jak kaski czy rękawiczki. Nasi wykwalifikowani pracownicy służą radą i pomocą.

 

Prowadzimy zajęcia dla grup początkujących jak i zaawansowanych - nasza szkoła sztuk walk oferuje ćwiczenia dla dzieci, młodzieży, ale również dorosłych. Szkolimy w oparciu o nasz własny program, który powstał na bazie zdobytych doświadczeń. W akademii uczymy Tai Chi, samoobrony oraz SANBAO Boxing Kung Fu.

 

Zajmujemy się między innymi sprzedażą akcesoriów do ćwiczeń oraz odzieży sportowej. Każdy aktywny fizycznie wie, jak ważna jest regeneracja mięśni po treningu. Polecamy roller do masażu całego ciała, ręczny oraz zasilany akumulatorem. Urządzenie może być także wykorzystywane do ćwiczeń rozciągających oraz siłowych.