Niektóre działania proceduralne nie mogą się obyć bez wrażliwości na czynnik ludzki - dotyczy to w szczególności spraw rozwodowych, w których uczestniczą nie tylko małżonkowie, ale również ich dzieci. Adwokat z warszawskiej kancelarii podejmie się prowadzenia takiej sprawy (począwszy od przygotowania pozwu).

 

Do kompetencji pracowników kancelarii należy prowadzenie egzekucji świadczeń oraz organizacja sprzedaży przedmiotów długu. Licytacje komornicze ruchomości dopuszczają udział każdego, kto wniósł uprzednio rękojmię. Informacje o terminie aukcji, miejscu oraz cenie wywołania podawane są do wiadomości publicznej poprzez treści zawarte w sieci.

 

Działamy w Warszawie, Łodzi i Radomiu.Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa rodzinnego. Adwokat poprowadzi sprawy rozwodowe bez orzekania o winie oraz z orzekaniem o winie. Udzielamy porad prawnych w formie ustnej i pisemnej. Przygotowujemy dokumentację, sporządzamy opinie i reprezentujemy przed sądami i organami administracyjnymi.

 

W naszej kancelarii udzielamy konsultacji z przepisów, dotyczących różnych dziedzin życia. Nasze zainteresowanie zawodowe obejmuje również prawo budowlane. Radca udziela odpowiedzi na pytania związane z umowami o prace projektowe, nadzór inwestorski i autorski, roboty budowlane, itd. Oprócz tego w przypadku wystąpienia sporów administracyjnych zajmujemy się reprezentacją Klientów przed instytucjami publicznymi, a także sporządzamy niezbędną dokumentacją. Szczegółowe informacje zostały opublikowane na naszej stronie internetowej.

 

Zapraszamy do skorzystania z pomocy, jaką świadczy dla Was nasz adwokat. Rozwód i prowadzone w związku z nim sprawy w sądzie stanowią jeden z obszarów, w jakich się specjalizujemy. Będziecie stanowili Wasze przedstawicielstwo podczas prowadzonych negocjacji, rozmów ugodowych, a także na sali sądowej.

 

Do obowiązków komornika, którego kancelaria podlega Sądowi Rejonowemu dla Pruszkowa należy przede wszystkim prowadzenie postępowań egzekucyjnych. W zakres jego kompetencji wchodzi więc dokonywanie eksmisji na podstawie prawomocnego wyroku sądu, prowadzenie licytacji zajętych wcześniej nieruchomości oraz ruchomości dłużników, spisywanie inwentarza, a także wszystkie działania związane z zabezpieczaniem roszczeń Klienta. Jego rewir obejmuje całą dzielnicę, a także kilka okolicznych miejscowości.

 

Jeśli potrzebny jest Państwu do rozwiązania zagadnień czy problemów z różnych dziedzin prawa prawnik, Bydgoszcz jest miejscem, gdzie możecie Państwo skorzystać z licznych usług, jakie świadczy dla Państwa nasz radca prawy, który nie tylko zajmuje się doraźną pomocą dla klientów indywidualnych, ale także wykonuje kompleksowe usługi dla licznych przedsiębiorców, z którymi nawiązujemy stałą współpracę.