Niektóre działania proceduralne nie mogą się obyć bez wrażliwości na czynnik ludzki - dotyczy to w szczególności spraw rozwodowych, w których uczestniczą nie tylko małżonkowie, ale również ich dzieci. Adwokat z warszawskiej kancelarii podejmie się prowadzenia takiej sprawy (począwszy od przygotowania pozwu).

 

Do kompetencji pracowników kancelarii należy prowadzenie egzekucji świadczeń oraz organizacja sprzedaży przedmiotów długu. Licytacje komornicze ruchomości dopuszczają udział każdego, kto wniósł uprzednio rękojmię. Informacje o terminie aukcji, miejscu oraz cenie wywołania podawane są do wiadomości publicznej poprzez treści zawarte w sieci.

 

Nasza firma świadczy usługi z zakresu obsługi i konserwacji domowych systemów gospodarki wodnej i odpadowej na terenie Bydgoszczy. Oferujemy również wywóz gruzu i innego typu odpadów z miejsca budowy. Dzięki nam zniwelujesz problem odkładającego się kruszywa, który często towarzyszy konstrukcją wymagającym kopania wgłąb gruntu.

 

Prowadzimy działalność usługową, w ramach której z naszego wsparcia mogą skorzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i biznesowi. Katowicka Kancelaria Prawna ASiW podejmuje się działań, takich jak pełna obsługa firm i doradztwo korporacyjne, sporządzanie kontraktów handlowych, sprawy o odszkodowania i wiele więcej.