Niektóre działania proceduralne nie mogą się obyć bez wrażliwości na czynnik ludzki - dotyczy to w szczególności spraw rozwodowych, w których uczestniczą nie tylko małżonkowie, ale również ich dzieci. Adwokat z warszawskiej kancelarii podejmie się prowadzenia takiej sprawy (począwszy od przygotowania pozwu).

 

Do kompetencji pracowników kancelarii należy prowadzenie egzekucji świadczeń oraz organizacja sprzedaży przedmiotów długu. Licytacje komornicze ruchomości dopuszczają udział każdego, kto wniósł uprzednio rękojmię. Informacje o terminie aukcji, miejscu oraz cenie wywołania podawane są do wiadomości publicznej poprzez treści zawarte w sieci.

 

Działamy w Warszawie, Łodzi i Radomiu.Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa rodzinnego. Adwokat poprowadzi sprawy rozwodowe bez orzekania o winie oraz z orzekaniem o winie. Udzielamy porad prawnych w formie ustnej i pisemnej. Przygotowujemy dokumentację, sporządzamy opinie i reprezentujemy przed sądami i organami administracyjnymi.

 

Sprawa sądowa wymaga odpowiedniego rozeznania i przygotowania, dlatego klienci są reprezentowani przez adwokatów. Udzielają oni porad, a także biorą aktywny udział w obsłudze przedsiębiorców i osób indywidualnych. Czym zajmuje się prawnik? Rozwody, podziały spadków, odszkodowania, to tylko jedne z kilku dziedzin, do których świadczone są usługi.

 

W naszej kancelarii udzielamy konsultacji z przepisów, dotyczących różnych dziedzin życia. Nasze zainteresowanie zawodowe obejmuje również prawo budowlane. Radca udziela odpowiedzi na pytania związane z umowami o prace projektowe, nadzór inwestorski i autorski, roboty budowlane, itd. Oprócz tego w przypadku wystąpienia sporów administracyjnych zajmujemy się reprezentacją Klientów przed instytucjami publicznymi, a także sporządzamy niezbędną dokumentacją. Szczegółowe informacje zostały opublikowane na naszej stronie internetowej.

 

Wiele obiektów nieruchomości bezustannie stanowi kuszący kąsek dla złodziei i włamywaczy. Niektóre z nich mogą być na to szczególnie narażone i to dlatego warto zaopatrzyć się w środki zapobiegawcze. Ochrona budynków w Poznaniu to skuteczny sposób na zapobieganie przestępstwom na terenie określonego mienia.

 

Zapraszamy do skorzystania z pomocy, jaką świadczy dla Was nasz adwokat. Rozwód i prowadzone w związku z nim sprawy w sądzie stanowią jeden z obszarów, w jakich się specjalizujemy. Będziecie stanowili Wasze przedstawicielstwo podczas prowadzonych negocjacji, rozmów ugodowych, a także na sali sądowej.

 

Do obowiązków komornika, którego kancelaria podlega Sądowi Rejonowemu dla Pruszkowa należy przede wszystkim prowadzenie postępowań egzekucyjnych. W zakres jego kompetencji wchodzi więc dokonywanie eksmisji na podstawie prawomocnego wyroku sądu, prowadzenie licytacji zajętych wcześniej nieruchomości oraz ruchomości dłużników, spisywanie inwentarza, a także wszystkie działania związane z zabezpieczaniem roszczeń Klienta. Jego rewir obejmuje całą dzielnicę, a także kilka okolicznych miejscowości.