Niektóre działania proceduralne nie mogą się obyć bez wrażliwości na czynnik ludzki - dotyczy to w szczególności spraw rozwodowych, w których uczestniczą nie tylko małżonkowie, ale również ich dzieci. Adwokat z warszawskiej kancelarii podejmie się prowadzenia takiej sprawy (począwszy od przygotowania pozwu).

 

Gdańskie biuro BG Patent zajmuje się świadczeniem pomocy w zakresie prawa patentowego. Doradza swoim klientom w kwestii uzyskiwania pozwolenia na rejestrację takich koncepcji, jak wzór przemysłowy czy użytkowy. Radcy przedstawiają możliwości prawne związane z ochroną znaku towarowego oraz tworzeniem prototypów, mających na celu zabezpieczenie symbolu przed jego nielegalnym wykorzystaniem. Ponadto przekazują wiedzę związaną z własnością i jej funkcjonowaniem zarówno w kraju, jak i poza granicami państwa.

 

W przypadku rozwodów, separacji, zaprzeczenia ojcostwa czy też ograniczenia władzy rodzicielskiej przyda się wsparcie kancelarii prawnej. Nasz adwokat prowadzi sprawy rodzinne związane z opieką nad dziećmi, alimentami i nie tylko. Wsparcie udzielane jest w postaci konsultacji, negocjacji oraz reprezentowania przed sądem. Porad udzielamy w naszej siedzibie przy ulicy Sterlinga w Łodzi.